حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

ادامه ارائه خدمات تیم ها اعزامی از استان قم در مناطق سیل زده لرستان

 

با گذشت یک هفته از حضور تیم ۵۰ نفره جمعیت هلال احمر قم در مناطق سیل زده لرستان، خدمت رسانی همچنان ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ خدمت رسانی تیم هلال احمر قم در مناطق آسیب دیده از سیل استان لرستان ادامه دارد.

در ادامه حضور تیم های امدادی هلال احمر قم در مناطق آسیب دیده از سیل اخیر استان لرستان، اقلام اهدایی جامعه ورزشی استان قم جهت توزیع مناسب بین سیل زدگان تحویل ستاد فرماندهی عملیات هلال احمر در خرم آباد شد. این اقلام شامل برنج و روغن و لپه و عدس ….بود.

همچنین، تحویل و تخلیه ۴۲ تن بار اهدایی مردم در فرودگاه خرم آباد با مشارکت تیم اعزامی از هلال احمر استان قم از دیگر فعالیت های صورت رگفته توسط تیم هلال احمر قم در مناطق آسیب دیده از سیل استان لرستان است.

این گزارش می افزاید؛ ذبح دو راس گوسفند به ارزش ۳۲ میلیون ریال به همت خیرین، داوطلبان هلال احمر استان قم برای طبخ غذای گرم و توزیع بین سیل زدگان و همچنین تیه و طبخ و توزیع بیش از ۳هزار پرس غذای گرم همزمان با سالروز ولادت حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام با تلاش داوطلبان خستگی ناپذیر هلال احمر قم، از دیگر اقدامات صورت گرفته در این ایام به شمار می رود.

یادآور می شود؛ آیت الله سعیدی، امام جمعه قم و تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها نیز با حضور در ستاد عملیات امدادرسانی جمعیت هلال احمر استان قم در خرم آباد ضمن خدا قوت به ارزیابی خدمات ارائه شده به سیل زدگان پرداخت.

گفتنی است؛ با حضور معاون دانشجویی و جوانان جمعیت هلال احمر کشور در استان قم مقرر شده است عصر امروز ۱۵۰ تن از نیروهای هلال احمر قم تحت پوشش سازمان جوانان در قالب تیم های خدمت رسانی با رویکرد اجتماعی و فرهنگی به مناطق سیل زده پلدختر اعزام شوند.

X