حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

اجرای طرح فراخوان عضویت در دانشگاه قم واحد برادران

اجرای طرح فراخوان عضویت و راهنمای دانشجویان در دانشگاه قم همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، ویژه دانشجویانی که در سال جاری وارد این دانشگاه  شده اند انجام شد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، این طرح دانشجویان با اهداف و وظایف جمعیت هلال احمر و فعالیت‌های سازمان جوانان هلال احمر آشنا شدند.

 

محمد مصباحی با اشاره به آغاز سال تحصیلی در دانشگاه های تابع استان گفت: با حضور دانشجویان جدیدالورود و لزوم فراخوان عضویت و جذب اعضا جدید در کانونهای دانشجویی سراسر استان، در این طرح ضمن فراخوان جوانان به هلال احمر اعضای کانون های دانشجویی با فراهم کردن بستر مناسب برای همکاری‌های علمی و امدادی در بین دانشجویان و پیش‌بینی برنامه‌های بشردوستانه در سراسر دانشگاه ها فرهنگ نوع‌دوستی را ترویج  می دهند.

 

وی افزود: به همت اعضای کانون دانشجویی هلال احمر این طرح با برپایی چادرهای استقبال فعالیت خود را آغاز شده است و با استقرار اعضا کانون های دانشجویی مراحل فراخوان عضویت به جذب اعضای جدیدالورود جهت شرکت در برنامه‌های ابلاغی و پیشنهادی کانون ها در حال انجام است.

 

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم بیان کرد: اطلاع رسانی سایر فعالیت‌های کانون‌های دانشجویی هلال احمر از طریق توزیع بروشور، نصب بنر و پوستر و… ادامه دارد.

 

یادآور می شود؛ طرح استقبال و راهنمایی دانشجویان جدید الورود و فراخوان عضویت در دانشگاه قم از اول مهر ماه آغاز شده و به مدت یک هفته با برپایی چادرهای سازمان جوانان هلال احمر ادامه دارد.

X