حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

اجرای برنامه های متنوع هلال احمر قم به مناسبت دهه مبارک فجر

گرامیداشت دهه فجر بهمن ۹۷ در چهل سالگی انقلاب اسلامی با اجرای برنامه متنوع در جمعیت هلال احمر استان قم همراه بود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ همزمان با چهل سالگی انقلاب اسلامی جمعیت هلال احمر با اجرای برنامه متنوع و پر شور این ایام را گرامی داشت.

بر اساس این گزارش؛ کانون طلاب در مدرسه امام صادق (ع) با حضور نماینده ولی فقیه و معاون امور جوانان هلال احمر استان قم همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی افتتاح شد.

حضور جوانان و امدادگران شهرهای؛ کهک، دستجرد و جعفریه در کنار مزار شهدا و قرائت فاتحه و اهدای شاخه های گل در دهه ی فجر فاطمی و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی از دیگر برنامه های انجام شده در این ایام بود.

برپایی ایستگاه سلامت و فراخوان عضویت در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در چهار امامزاده و خدمت رسانی به بیش از ۲۰۰ نفر در قالب پایش قند و فشار خون توسط اعضای کانون جوانان خواهران از دیگر برنامه های دهه فجر معاونت امور جوانان هلال احمر به شمار می رود.

همچنین برگزاری محفل یاس قرآنی با حضور غنچه های هلال در ششمین روز از دهه ی فجر همراه با ختم قرآن و عزاداری و هدیه به کوثر پیامبر (ص) حضرت فاطمه زهرا (س) به همراه اهدای هدیه ی قرآنی به غنچه هادر مهد شکوفه ای بهاری همزمان با ایام فاطمیه در چهل سالگی انقلاب بود.

حضور دکتر گل فشان، مدیر عامل جمعیت هلال احمر در جلسه امدادگران و نجاتگران بهمن ما و برگزاری نشست های پرسش و پاسخ با جوانان، همچنین برپایی نمایشگاه صنایع دستی و مسابقه حفظ جز سی قرآن در حوزه جوانان، و ارائه آموزش های همگانی امداد از دیگر برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی در جمعیت هلال احمر استان قم بود.

X