حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

اجرای انتخابات کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه قم واحد برادران

 

انتخابات واحد برادران کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه قم برای تعیین دبیر و همچنین نایب دبیر واحد برادران این دانشگاه در دانشگاه قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ در این برنامه که به همت اعضای کانون هلال احمر دانشگاه قم برگزار شد، اعضا ضمن برپایی انتخابات به فراخوان عضویت هلال احمر در این دانشگاه پرداختند.

بر اساس این گزارش، اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه قم با استقرار میز و صندوق اخذ رای در محوطه مرکزی دانشگاه قم اقدام به رای گیری از دانشجویان این دانشگاه کردند، تا اعضای شورای اجرایی واحد برادران کانون هلال احمر دانشگاه قم با نظر دانشجویان انتخاب شود.

همچنین در کنار این برنامه، اعضا به منظور فراخوان عضویت با جلب نظر دانشجویان به ارائه توضیحاتی درباره هلال احمر و عضویت در این سازمان بشردوست پرداخته و دانشجویان ضمن عضویت در کانون دانشجویی هلال احمر با فعالیت های امدادی و عام المنفعه جمعیت آشنا شوند.

یادآور می شود، در پایان انتخابات تعداد ۸۰ رای به صندوق آرا ریخته شد و ۱۲۰ نفر با پر کردن فرم های عضویت در هلال احمر به جمع دانشجویان هلال احمر در کانون دانشجویی این دانشگاه پیوستند.