حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

آموزش امداد به دانشجویان حاضر در مانور زلزله دانشگاه شهاب دانش

معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان قم با استقرار چادر و تجهیزات کمک آموزشی در دانشگاه شهاب دانش اقدام به آموزش دانشجویان حاضر در مانور زلزله کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ سیدحسن حسینی اظهار کرد: همزمان با برگزاری مانور زلزله در دانشگاه شهاب دانش قم، جمعی از دانشجویان، با مباحث و آموزش های امدادی آشنا شدند.

وی با اشاره به اهمیت آموزش در سطح دانشگاه ها و آشنایی دانشجویان با مباحث امدادی تصریح کرد: در این مانور آموزش راه های مقابله با خفگی با راهنمایی مربی آموزش، به صورت عملی به دانشجویان ارائه شد.

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان قم با بیان اینکه این آموزش ها با هماهنگی معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم اجرایی شد، افزود: جمع زیادی از دانشجویان شرکت کننده در مانور ضمن استقبال از آموزش های ارائه شده، بصورت عملی نیز با اجرای مانور هایملیخ، آشنا شده و این مبحث امدادی را تمرین کردند.

گفتنی است، این مانور با حضور معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان هلال احمر کشور، مدیرکل بحران استان، مدیرکل پدافند غیرعامل و مسئولان دانشگاه های استان و مدیرعامل، معاونان جمعیت هلال احمر استان قم در آستانه ی روز دانشجو در دانشگاه شهاب دانش قم برگزار شد.

خلج
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X