حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

آموزش اسکان اضطراری ویژه دانشجویان رشته پرستاری در قم

 

با هماهنگی معاونت درمان و توانبخشی استان و با همکاری معاونت آموزش و پژوهش دانشجویان پرستاری، در استان قم آموزش های امدادی را نیز فرا می گیرند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ با هماهنگی معاونت درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان قم و مشارکت معاونت آموزش و پژوهش دانشجویان پرستاری، آموزش های عملیاتی امدادی را فرا گرفته و با امدادرسانی و پرستاری در بحران آشنا می شوند.

محمدرضا بهرامی، معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان قم با اعلام این خبر افزود: آموزشهای اسکان اضطراری، آشنایی با آمبولانس، اطفاء حریق و … از جمله آموزشهای دانشجویان حاضر در این دوره ها است.

به گفته دکتر بحرانی، معاون درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان قم، این پرستاران آموزش دیده بعنوان نیروهای داوطلب تیمهای درمان اضطراری معاونت درمان نیز سازماندهی شده و در برنامه های امدادی مربوطه شرکت حواهند کرد.

همچنین همزمان با برگزاری کارگاه آموزش اسکان، استاندار قم و همراهان که از پایگاه و انبارهای امدادی دیدار داشتند از کارگاه آموزش عملی این دانشجویان نیز بازدید کرده و با آنها در زمینه نحوه برگزاری دوره ها و کیفیت مباحث کابردی گفتگو کردند.

X