حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

آغاز اجرای طرح اوقات فراغت در جمعیت هلال احمر شهر کهک

 

مسئول جمعیت هلال احمر در شهر کهک کفت: همزمان با آغاز طرح اوقات فراغت فعالیت های هلال احمر در شهر کهک با شور و نشاط بیشتری در حال اجرا است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر قم؛ علیرضا شیرمردی اظهار کرد: برگزاری آزمون دوره آمادگی در برابر مخاطرات پایگاه شهری هلال احمر کهک در روزهای آغاز تابستان از جمله فعالیت های آموزشی در هلال احمر شهر کهک به شمار می رود.

وی افزود: در بازدید حجت الاسلام والمسلمین سید مصطفی علامه مهری نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان قم و رئیس اداره حراست از پایگاه شهری کهک، وی ضمن تشرف به زیارت امامزاده زینب خاتون (س) کهک با بررسی مشکلات هلال احمر شهر کهک و گفتگوی صمیمی با امدادگران این بخش پرداخت.

شیرمردی تصریح کرد: نصب بنر و تبلیغات کلاس های طرح اوقات فراغت در سطح بخش و شهر کهک و کانال های فضای مجازی این نمایندگی و آغاز دوره جدید مقدماتی امداد و کمک‌های اولیه خواهران با حضور ۲۵ نفر از دیگر برنامه ها این جمعیت در شروع فصل تابستان بود.

وی یادآور شد: برنامه ریزی در راستای آغاز کلاسهای امداد و کمهای اولیه مقدماتی در سطح شهر و روستاهای بخش کهک و ارسال اطلاعیه و تماس با دهیاران مسئولان خانه های هلال در روستاها و پیگیری برگزاری کلاسها ی برنامه ریزی شده در شهر کهک و روستاهای ونارج، بیدهند،کرمجگان، سیرو و خورآباد… از دیگر اقدامات صورت گرفته در کهک است.

X